Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?


Snapchat'te adınızı değiştirmek, hangi adı değiştirmek istediğinize bağlı olarak gerçekten kolay veya imkansız olabilir 
İnsanların sizinle etkileşime girdiklerinde gördükleri görünen adınızın düzenlenmesi kolaydır, ancak benzersiz kimliğiniz olan kullanıcı adınız, ayarladıktan sonra değiştirilemez.Yine de ele alacağımız bazı geçici çözümler var.

Daha fazla zaman kaybetmeden, Snapchat görünen adınızı nasıl değiştireceğinizi ve Snapchat kullanıcı adınızı değiştirmek için hangi seçeneklere sahip olduğumuzu öğrenelim. 

Snapchat Kullanıcı Adınızı Değiştirme

Snapchat kullanıcı adınızı veya benzersiz uygulama kullanıcı kimliğinizi değiştirmenin iki yolu vardır. 

İlk seçenek yalnızca Snapchat hesabınızı ilk kez ayarladığınızda çalışır, çünkü uygulama sizin için otomatik olarak bir kullanıcı adı oluşturur, ancak bu noktada size değiştirme seçeneği sunar. Halihazırda kullanılmayan benzersiz bir kullanıcı adı düşünüyorsanız, bunu kullanabilirsiniz.

Snapchat hesabınızı oluşturduktan sonra, yeni bir kullanıcı adı almak için tek seçeneğiniz yeni bir hesap oluşturmaktır.
Bunu tavsiye etmiyoruz çünkü arkadaşlarınızı ve fotoğraflarınızı kaybedebilirsiniz.

Dolayısıyla, hesabınızı kaybetmeden Snapchat kullanıcı adınızı değiştirmek temel olarak imkansızdır. Ancak, Snapchat görünen adınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Snapchat Görünen Adınızı Değiştirme

Snapchat görünen adınızı değiştirmek istiyorsanız, bu çok kolay bir görevdir ve muhtemelen bir dakikadan az sürecektir (yeni bir ad seçmeye uzun zaman ayırmayacaksanız).

Telefonunuzdaki Snapchat uygulamasında, ana ekrandan (resim çekmek için kullandığınız ekran olduğu için yüzünüzü gösterecektir) sol üstteki profil simgenizi tıklayın.  Bu sizi hesabınıza getirir, şimdi sağ üstteki dişli simgesini tıklayın.

Artık kullanıcı adınızın yanı sıra görünen adınızı da görebileceğiniz ayarlar menüsünde bulunuyorsunuz.  Görünen adınızı değiştirmek için menüde 'Ad' olarak etiketlenmiş bölümü seçin.

Ardından, yeni bir görünen ad girebileceğiniz bir metin kutusuna yönlendirilirsiniz.  İstediğiniz adı girin ve büyük yeşil 'Kaydet' düğmesine basın - tekrar ayarlar menüsüne yönlendirilirsiniz ve adınız değiştirilir.

Artık yeni görünen adınızın girdiğiniz ad olduğunu göreceksiniz. Snapchat adınızı başarıyla değiştirdiniz ve bundan sonra herkes yenisini görecek.

1/Yorum Yap :)

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski